Ankarada Tabelacı - Totem Tabela - Kutu Harf Tabela - Alüminyum Tabela- Araç Giydirme - Cephe Giydirme

Açılır Çatı ve Tabela Uygulama

Açılır Çatı ve Tabela Uygulama
Ankara Açılır Tavan sistemleri

Çatı bir binanın üst kısmını örtmek üzere yapılır, böylelikle binanın içini yağmur suyunun oluşturabileceği hasarlara karşı korur. Ayrıca tüm diğer doğal hava koşullarından güneş, rüzgar, kar, soğuğa karşı binanın iç kısımlarını korur. Çatı sistemlerinde kullanılan başlıca malzemeler ahşap, kiremit, shingle dır. 

Son dönemde daha yenilikçi bir bakış açısı oluşturulmuş, çatı sistemleri hareketli hale getirilebilmiştir. Hareketli tavan sistemleri tente sistemleriyle çatı sistemlerinin ortak özelliklerini içeren bir yapıdadır.

Tamamen otomatik kumanda sistemi ile çalışabilir şekildedir. Yağmur ve güneş sensörü de uygulanabilinir. Kumanda aracılığı ile bir tuşla tüm alan açık alana dönüştürebiliriz. Bu çok önemli bir özelliktir. Aynı zamanda yağmur suyunu geçirmeme ve kısmi olarak kar yükü taşıyabilme özellikleri de göz önünde bulundurulursa normal çatı sistemlerinin hemen hemen tüm özelliklerini taşıyabilmektedir. Rüzgar dayanımları, çatı şekilleri ve ürün ebatlarına bağlı olmak üzere değişkendir fakat her halükarda şemsiye ve diğer tente sistemlerinden bu anlamda oldukça üstünlerdir.

Gerektiğinde bu eklentilerin yan cepheleri çok çeşitli cam sistemleriyle kapatılabilir ve mekan tamamen bir kapalı alana dönüştürülebilir.

Standart çatı modelleri mevcuttur fakat bunun haricinde bir proje mekanının özelliklerine göre çalışılmış ve oluşturulmuş projelere göre çatı şekilleri oluşturulur. Eğimli , düz ve oval şekilde müşterinin isteğine göre tasarlanır. Kullanılan kumaşlar genelde suyu ve ışığı geçirmeyen PVC bazlı kumaşlardır. Fakat bunun yanında müşterinin isteğine göre, tentelerde kullanılan delikli kumaşlar da kullanılabilir.

Açılır Çatı - Tente Sistemleri için bize ulaşabilirsiniz. Ankarada en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz, ücretsiz keşif hizmeti için bize ulaşın

Açılır Çatı ve Tabela Uygulama
Açılır Çatı ve Tabela Uygulama
Açılır Çatı ve Tabela Uygulama
Açılır Çatı ve Tabela Uygulama

Admin

HARE REKLAM olarak Tabela ve Reklam ürünleri ile Ankara genelinde hizmet vermekteyiz. Mobil ekiplerimiz ile ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.Haftanın 7 günü bize 0542 286 50 80 GSM numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Totem Tabela - Ankara Kutu Harf Tabela - Ankara Işıklı Tabela - Ankara Işıksız Tabela - Ankara Tabelacı - Tabelacı Ankara - Ankara Tabela - Reklamcı Ankara - Ankara Reklamcı - Ankara Tabela Fiyatları - Ankara Tabela Firmaları - İndirimli Tabela - Tabela Satış - Online Tabela Satışı - Tabelacı Nerede - Tabela Teklif İste - Ankara Tabalaci - İstasyon Giydirme - Araç Giydirme - Bina Giydirme - Cephe Giydirme - Alüminyum Tabela - Yönlendirme Tabelaları - Yönlendirme Sistemleri - Altındağ Tabelacı - Keçiören Tabelacı - Çankaya Tabelacı - Bilkent Tabelacı - Yenimahalle Tabelacı - Kazım Karabekir Tabelacı - Ostim Tabelacı - Kırıkkale Tabelacı - Pursaklar Tabelacı
Yandex.Metrica
-->