Ankarada Tabelacı - Totem Tabela - Kutu Harf Tabela - Alüminyum Tabela- Araç Giydirme - Cephe Giydirme

Alüminyum Tabela, Ankara Alüminyum Tabela Modelleri

Alüminyum Tabelalar, hemen hemen her işletmede kullanılan tanıtım amaçlı reklam görselleridir. Gösteriş ve ilgi çekicilik açısından son derece önemli araçlardır. Müşterilerin istedikleri ölçü ve boyutlarda, ışıklı ya da ışıksız olarak hazırlanabilmektedir. Bu tabelalar, tasarım ve çeşit açısından alternatifi oldukça çok olan ürünlerdir.

İster ışıklı ister ışıksız olsun, sadece reklam amaçlı değil, alüminyum zemin ve cephe kaplamasında veya tabela zemin uzatmalarında kullanılmaktadır.

Alüminyum Tabela, Ankara Alüminyum Tabela Modelleri
Alüminyum Tabela, Ankara Alüminyum Tabela Modelleri

Alüminyum Tabela Nasıl Yapılır?

Alüminyum Tabela, alüminyum levhalarla yapılacak grafik veya harfler, CNC router cihazı ile istenilen ölçülerde kesilir. Kesilen bu parçaların kenarları bükülerek, elektrostatik boya ile istenilen renklerde boyanır. Bu boya alüminyum tabelanın dış etkilere karşı yıllarca korunmasını sağlar. Dekupe (oyma ) işlemi yapılan yerlerin iç kısımları plexglas denilen, ışık geçiren özelliğe sahip bir malzeme ile kapatılır. Ardından Plexglas üzerine renkli folyolar kaplanır. Alüminyum tabelada iki model vardır. Biri önden ışık yayan, plexiglass malzeme ile birlikte kullanılan modeldir. Diğeri ise sadece alüminyum malzeme kullanılarak yapılır ve ışığı zemine doğru arkadan yayar. Bu model zeminden belli bir mesafe uzakta, özel ayak sistemleri kullanılarak montajlanır. Bu modelde istenirse var olan zemine montajlama yapılabilir.

Alüminyum tabelalar folyo kaplanarak yapıldığı gibi, ön yüzüne dekupe kabartma plexi harflerin kullanılmasıyla da yapılabilir. İsterseniz iç kısma yerleştirilen aydınlatma sistemi ile tabelanız daha da gösterişli hale gelebilir.Alüminyum Tabelaları Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Tabelanın ileride ışık sorunlarına karşı kapaklı bir mekanizmaya sahip olması gerekir.
 2. Mevcut alüminyum levhanın, yani tabelanın elektrostatik boya ile boyanmış olması gereklidir. Çünkü elektrostatik boya, araçlarda kullanılan boya özellikleri taşıdığı için güneşe ve dış mekandan gelecek etkilere karşı dayanıklıdır.
 3. Alüminyum levhanın kalınlığının tabela büyüklüğüne göre değişmesi gereklidir. Örneğin küçük bir çalışma için 1,5 mm(eni 1 metreden az), orta ve büyüktekiler için(eni 1 metre yi geçerse) 2,5 mm olmasına dikkat etmesi gerekmektedir.

Alüminyum Tabela Çeşitleri

 • Işıklı
 • Işıksız
 • Giydirme
 • Totem
 • Kutu Harfli
 • Lambiri Giydirmeli
 • Led Aydınlatmalı
 • Elektronik Ve Mekanik
Alüminyum Tabela, Ankara Alüminyum Tabela Modelleri
Alüminyum Tabela, Ankara Alüminyum Tabela Modelleri
Alüminyum Tabela, Ankara Alüminyum Tabela Modelleri
Alüminyum Tabela, Ankara Alüminyum Tabela Modelleri

Alüminyum Tabelaların Avantajları


 1. Ana malzemesi alüminyum olduğu için uzun ömürlüdürler.
 2. Elektrostatik boyanın koruma özelliği tabelanın hava koşullarından etkilenip paslanmasını engeller.
 3. Aydınlatma sistemi ile daha da gösterişli hale gelirler.
 4. Firmaların uzaktan tanınmaları ve müşteriyi kendilerine çekmek için tercih edilmelidirler.
 5. İstenilen ölçülerde ve tasarımda yapılabilmektedir.
 6. Firma renkleri açısından, kullanılan özel boya ile bire bir renk tonu tutturulabilir.

Admin

HARE REKLAM olarak Tabela ve Reklam ürünleri ile Ankara genelinde hizmet vermekteyiz. Mobil ekiplerimiz ile ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.Haftanın 7 günü bize 0542 286 50 80 GSM numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Totem Tabela - Ankara Kutu Harf Tabela - Ankara Işıklı Tabela - Ankara Işıksız Tabela - Ankara Tabelacı - Tabelacı Ankara - Ankara Tabela - Reklamcı Ankara - Ankara Reklamcı - Ankara Tabela Fiyatları - Ankara Tabela Firmaları - İndirimli Tabela - Tabela Satış - Online Tabela Satışı - Tabelacı Nerede - Tabela Teklif İste - Ankara Tabalaci - İstasyon Giydirme - Araç Giydirme - Bina Giydirme - Cephe Giydirme - Alüminyum Tabela - Yönlendirme Tabelaları - Yönlendirme Sistemleri - Altındağ Tabelacı - Keçiören Tabelacı - Çankaya Tabelacı - Bilkent Tabelacı - Yenimahalle Tabelacı - Kazım Karabekir Tabelacı - Ostim Tabelacı - Kırıkkale Tabelacı - Pursaklar Tabelacı
Yandex.Metrica
-->